We zijn er weer voor u

We zijn er weer voor u

De omstandigheden blijven bijzonder, maar we zijn al lang blij dat we onze gebruikers weer wat kunnen bieden. Iedereen is weer van harte welkom, hoewel de geldende maxima wel een beperkende factor zijn. Neemt u als (potentiƫle) huurder vooral contact om samen de mogelijkheden te bekijken, bezoekers vragen we zichzelf van tevoren aan te melden bij de degene bij wie ze te gast zijn. Zo houden we de massa overzichtelijk. Verdere spelregels vindt u hier samengevat, het volledige bezoekersprotocol kunt u hier naslaan.

Het COVID-19-virus heeft ook zijn uitwerking op de dagelijkse gang van zaken in uw Stadscentrum. Sinds de aanscherping van de maatregelen wordt voorlopig een maximum van 30 personen per zaal gehanteerd. Voor de theaterprogrammering geldt tot een pauze tot medio november. De geldende maxima treft u aan in ons zalenoverzicht, tarieven zijn voorlopig op aanvraag. Ons tijdelijke gebruikersprotocol vindt u hier. Voor vragen en maatwerk mail u naar info@sbrdelden.nl (UPDATE 20 oktober)