We zijn er weer voor u

We zijn er weer voor u

De omstandigheden blijven bijzonder, maar we zijn al lang blij dat we onze gebruikers weer wat kunnen bieden. Iedereen is weer van harte welkom, hoewel de geldende maxima wel een beperkende factor zijn. Neemt u als (potentiƫle) huurder vooral contact om samen de mogelijkheden te bekijken, bezoekers vragen we zichzelf van tevoren aan te melden bij de degene bij wie ze te gast zijn. Zo houden we de massa overzichtelijk. Verdere spelregels vindt u hier samengevat, het volledige bezoekersprotocol kunt u hier naslaan.

Het COVID-19-virus treft ook uw Stadscentrum. Ons podiumaanbod is opgeschort tot volgend seizoen, maar vanaf 1 juni start een deel van onze gebruikers de activiteiten weer voorzichtig op, uiteraard binnen de perken van de geldende maxima en ons tijdelijke gebruikersprotocol. Meer informatie vindt u hier, eventuele vragen stelt u via info@sbrdelden.nl of via theaterzaken@sbrdelden.nl (UPDATE 2 juni)