We zijn er weer voor u

We zijn er weer voor u

De omstandigheden blijven bijzonder, maar we zijn al lang blij dat we onze gebruikers weer wat kunnen bieden. Iedereen is weer van harte welkom, hoewel de geldende maxima wel een beperkende factor zijn. Neemt u als (potentiële) huurder vooral contact om samen de mogelijkheden te bekijken, bezoekers vragen we zichzelf van tevoren aan te melden bij de degene bij wie ze te gast zijn. Zo houden we de massa overzichtelijk. Verdere spelregels vindt u hier samengevat, het volledige bezoekersprotocol kunt u hier naslaan.

Het COVID-19-virus heeft ook zijn uitwerking op de dagelijkse gang van zaken in uw Stadscentrum, met gerichte maatregelen kunnen we onze zalen desalniettemin groepen tot 90 personen prima huisvesten en is ook ons podiumaanbod coronaproof. De geldende maxima treft u aan in ons zalenoverzicht, ons tijdelijke gebruikersprotocol vindt u hier. Voor vragen en maatwerk mail u naar info@sbrdelden.nl (UPDATE 24 augustus)