We zijn er weer voor u

We zijn er weer voor u

De omstandigheden blijven bijzonder, maar we zijn al lang blij dat we onze gebruikers weer wat kunnen bieden. Iedereen is weer van harte welkom, hoewel de geldende maxima wel een beperkende factor zijn. Neemt u als (potentiƫle) huurder vooral contact om samen de mogelijkheden te bekijken, bezoekers vragen we zichzelf van tevoren aan te melden bij de degene bij wie ze te gast zijn. Zo houden we de massa overzichtelijk. Verdere spelregels vindt u hier samengevat, het volledige bezoekersprotocol kunt u hier naslaan.

De op 12 januari verlengde coronamaatregelen hebben tot gevolg dat het Stadscentrum voor het gros van zijn gebruikers tenminste tot 10 februari gesloten is. De theaterprogrammering ligt tot die tijd stil, kaarthouders worden op de hoogte gehouden en waar nodig gecompenseerd. Voor vragen over en maatwerk na de lockdown mailt u naar info@sbrdelden.nl, telefonisch zijn we minder goed bereikbaar. (UPDATE 13 januari)