We zijn er weer voor u

We zijn er weer voor u

De omstandigheden blijven bijzonder, maar we zijn al lang blij dat we onze gebruikers weer wat kunnen bieden. Iedereen is weer van harte welkom, hoewel de geldende maxima wel een beperkende factor zijn. Neemt u als (potentiƫle) huurder vooral contact om samen de mogelijkheden te bekijken, bezoekers vragen we zichzelf van tevoren aan te melden bij de degene bij wie ze te gast zijn. Zo houden we de massa overzichtelijk. Verdere spelregels vindt u hier samengevat, het volledige bezoekersprotocol kunt u hier naslaan.

Uw bezoek aan Stadscentrum het Parochiehuis (of het nu is voor zakelijke verhuur, sport- en cultuurbeoefening of theater) is weer ouderwets. Wel gelden nog de basale coronamaatregelen, waarvoor wij op locatie de randvoorwaarden scheppen. Voor (aan)vragen mailt u naar info@sbrdelden.nl. (UPDATE 28 februari)