Bekijk ook:
Nieuwsbrief

Activiteiten

Vorige week
Volgende week
Blokken
Lijst
maandag21 oktober
dinsdag22 oktober
woensdag23 oktober
donderdag24 oktober
vrijdag25 oktober
zaterdag26 oktober
zondag27 oktober
maandag28 oktober
dinsdag29 oktober
woensdag30 oktober
donderdag31 oktober
vrijdag01 november
zaterdag02 november
zondag03 november
maandag04 november
dinsdag05 november
woensdag06 november
donderdag07 november
vrijdag08 november
zaterdag09 november
zondag10 november
Reggezaal
Vechtzaal
Berkelzaal
Slingezaal
Dinkelzaal
Bar
IJsselzaal
maandag 21 oktober
dinsdag 22 oktober
woensdag 23 oktober
donderdag 24 oktober
vrijdag 25 oktober
zaterdag 26 oktober
zondag 27 oktober
maandag 28 oktober
dinsdag 29 oktober
woensdag 30 oktober
donderdag 31 oktober
vrijdag 01 november
zaterdag 02 november
zondag 03 November
maandag 04 november
dinsdag 05 november
woensdag 06 november
donderdag 07 november
vrijdag 08 november
zaterdag 09 november
zondag 10 november
19:00
Dru Yoga
19:00 - 22:00
10:00
Grace Worship Centre
10:00 - 13:00
08:30
Grace Worship Centre
08:30 - 13:00
Eredienst
13:30
’t Iemenschoer
13:30 - 15:30
Android telefoon
10:00
’t Iemenschoer
10:00 - 12:00
Klik & tik
09:30
’t Iemenschoer
09:30 - 11:00
Schilderen
09:30
’t Iemenschoer
09:30 - 11:00
Schilderen
13:30
’t Iemenschoer
13:30 - 15:00
Italiaans voor beginners
19:30
’t Iemenschoer
19:30 - 21:00
Zweeds voor beginners
19:30
’t Iemenschoer
19:30 - 21:00
Spaans conversatie
18:00
’t Iemenschoer
18:00 - 19:30
Spaans 1e jaars
09:00
’t Iemenschoer
09:00 - 10:00
Bewegen voor 55+'ers
10:30
’t Iemenschoer
10:30 - 11:30
Bewegen voor 55+'ers
11:30
’t Iemenschoer
11:30 - 12:30
Bewegen voor 55+'ers
20:00
Filmkring Delden
20:00 - 23:00
Kwaliteitsfilms
19:00
Bridgeclub Delden
19:00 - 23:00
Bridge
19:00
Bridgeclub Delden
19:00 - 23:00
Bridge
20:00
Sans Atout
20:00 - 23:00
Bridgeclub
20:00
Sans Atout
20:00 - 23:00
Bridgeclub
20:00
Cabaret
20:00 - 21:30
Zie 'Te Zien'.
20:00
Fotoclub de Hof
20:00 - 22:00
Fotografie en bewerking
09:00
Yoga Penterman
09:00 - 12:00
Yoga
09:00
Yoga Penterman
09:00 - 12:00
Yoga
14:00
Leerkracht
14:00 - 18:00
Studiecentrum
14:00
Leerkracht
14:00 - 16:00
Studiecentrum
14:00
Leerkracht
14:00 - 18:00
Studiecentrum
14:00
Leerkracht
14:00 - 18:00
Studiecentrum
14:00
Leerkracht
14:00 - 18:00
Studiecentrum
09:00
San Qi Dao
09:00 - 10:00
Taiji Dao en meditatie
20:00
Zwart Wit
20:00 - 22:30
Toneelvereniging
20:00
Kwekweschudders
20:00 - 22:30
Toneelvereniging
19:30
’t Iemenschoer
19:30 - 20:00
Schildercursus