Bekijk ook:
Nieuwsbrief

Activiteiten

Vorige week
Volgende week
Blokken
Lijst
zondag15 december
maandag16 december
dinsdag17 december
woensdag18 december
donderdag19 december
vrijdag20 december
zaterdag21 december
zondag22 december
maandag23 december
dinsdag24 december
woensdag25 december
donderdag26 december
vrijdag27 december
zaterdag28 december
zondag29 december
maandag30 december
dinsdag31 december
woensdag01 januari
donderdag02 januari
vrijdag03 januari
zaterdag04 januari
Reggezaal
Vechtzaal
Berkelzaal
Slingezaal
Dinkelzaal
Bar
IJsselzaal
zondag 15 december
maandag 16 december
dinsdag 17 december
woensdag 18 december
donderdag 19 december
vrijdag 20 december
zaterdag 21 december
zondag 22 december
maandag 23 december
dinsdag 24 december
woensdag 25 december
donderdag 26 december
vrijdag 27 december
zaterdag 28 December
zondag 29 december
maandag 30 december
dinsdag 31 december
woensdag 01 januari
donderdag 02 januari
vrijdag 03 januari
zaterdag 04 januari
11:00
Dru Yoga
11:00 - 12:30
Dru Yoga met Gerda Janssen Marchal. (blok van 10 lessen)
19:00
Dru Yoga
19:00 - 22:00
Dru Yoga door Melanie Higginbotham.
16:00
Creatief Centrum
16:00 - 17:30
tekenen en schilderen
10:00
Grace Worship Centre
10:00 - 13:00
08:30
Grace Worship Centre
08:30 - 13:00
Eredienst
13:30
’t Iemenschoer
13:30 - 15:30
Android telefoon
10:00
’t Iemenschoer
10:00 - 12:00
Klik & tik
09:30
’t Iemenschoer
09:30 - 11:00
Schilderen
09:30
’t Iemenschoer
09:30 - 11:00
Schilderen
13:30
’t Iemenschoer
13:30 - 15:00
Italiaans voor beginners
19:30
’t Iemenschoer
19:30 - 21:00
Zweeds voor beginners
19:30
’t Iemenschoer
19:30 - 21:00
Spaans conversatie
18:00
’t Iemenschoer
18:00 - 19:30
Spaans 1e jaars
09:00
’t Iemenschoer
09:00 - 10:00
Bewegen voor 55+'ers
10:30
’t Iemenschoer
10:30 - 11:30
Bewegen voor 55+'ers
11:30
’t Iemenschoer
11:30 - 12:30
Bewegen voor 55+'ers
13:30
’t Iemenschoer
13:30 - 15:30
Android telefoon
20:00
Filmkring Delden
20:00 - 23:00
Kwaliteitsfilms
19:00
Bridgeclub Delden
19:00 - 23:00
Bridge
19:00
Bridgeclub Delden
19:00 - 23:00
Bridge
20:00
Sans Atout
20:00 - 23:00
Bridgeclub
20:00
Sans Atout
20:00 - 23:00
Bridgeclub
20:00
Cabaret
20:00 - 21:30
Zie 'Te Zien'.
20:00
Fotoclub de Hof
20:00 - 22:00
Fotografie en bewerking
09:00
Yoga Penterman
09:00 - 12:00
Yoga
09:00
Yoga Penterman
09:00 - 12:00
Yoga
14:00
Leerkracht
14:00 - 18:00
Studiecentrum
14:00
Leerkracht
14:00 - 16:00
Studiecentrum
14:00
Leerkracht
14:00 - 18:00
Studiecentrum
14:00
Leerkracht
14:00 - 18:00
Studiecentrum
14:00
Leerkracht
14:00 - 18:00
Studiecentrum
09:00
San Qi Dao
09:00 - 10:00
Taiji Dao en meditatie
20:00
Zwart Wit
20:00 - 22:30
Toneelvereniging
19:00
Fysiovita
19:00 - 20:30
Ontspanningstraining
20:00
Kwekweschudders
20:00 - 22:30
Toneelvereniging
19:30
’t Iemenschoer
19:30 - 20:00
Schildercursus