Bekijk ook:
Nieuwsbrief

Activiteiten

Vorige week
Volgende week
Blokken
Lijst
zaterdag24 augustus
zondag25 augustus
maandag26 augustus
dinsdag27 augustus
woensdag28 augustus
donderdag29 augustus
vrijdag30 augustus
zaterdag31 augustus
zondag01 september
maandag02 september
dinsdag03 september
woensdag04 september
donderdag05 september
vrijdag06 september
zaterdag07 september
zondag08 september
maandag09 september
dinsdag10 september
woensdag11 september
donderdag12 september
vrijdag13 september
Reggezaal
Vechtzaal
Berkelzaal
Slingezaal
Dinkelzaal
Bar
IJsselzaal
zaterdag 24 augustus
zondag 25 augustus
maandag 26 augustus
dinsdag 27 augustus
woensdag 28 augustus
donderdag 29 augustus
vrijdag 30 augustus
zaterdag 31 augustus
zondag 01 september
maandag 02 september
dinsdag 03 september
woensdag 04 september
donderdag 05 september
vrijdag 06 September
zaterdag 07 september
zondag 08 september
maandag 09 september
dinsdag 10 september
woensdag 11 september
donderdag 12 september
vrijdag 13 september
10:00
Grace Worship Centre
10:00 - 13:00
10:00
Grace Worship Centre
10:00 - 13:00
10:00
Grace Worship Centre
10:00 - 12:00
Eredienst
09:00
Natural Connection
09:00 - 11:30
Dru Yoga
20:00
Natural Connection
20:00 - 21:30
Dru Yoga
19:30
Natural Connection
19:30 - 21:00
Dru Yoga
08:00
Demo
08:00 - 08:00
activiteit
08:00
Demo
08:00 - 08:00
activiteit
19:00
RNA Coaching
19:00 - 22:00
Gratis proefworkshop Communicatie - NLP
13:30
’t Iemenschoer
13:30 - 15:30
Android telefoon
10:00
’t Iemenschoer
10:00 - 12:00
Klik & tik
10:00
’t Iemenschoer
10:00 - 12:00
Fotoboek maken met Albelli
09:30
’t Iemenschoer
09:30 - 11:00
Schilderen
09:30
’t Iemenschoer
09:30 - 11:00
Schilderen
13:30
’t Iemenschoer
13:30 - 15:00
Italiaans voor beginners
19:30
’t Iemenschoer
19:30 - 21:00
Zweeds voor beginners
19:30
’t Iemenschoer
19:30 - 21:00
Spaans conversatie
18:00
’t Iemenschoer
18:00 - 19:30
Spaans 1e jaars
09:00
’t Iemenschoer
09:00 - 10:00
Bewegen voor 55+'ers
10:30
’t Iemenschoer
10:30 - 11:30
Bewegen voor 55+'ers
11:30
’t Iemenschoer
11:30 - 12:30
Bewegen voor 55+'ers
13:30
’t Iemenschoer
13:30 - 15:30
Android telefoon
20:00
Filmkring Delden
20:00 - 23:00
Kwaliteitsfilms
19:00
Bridgeclub Delden
19:00 - 23:00
Bridge
19:00
Bridgeclub Delden
19:00 - 23:00
Bridge
20:00
Sans Atout
20:00 - 23:00
Bridgeclub
20:00
Sans Atout
20:00 - 23:00
Bridgeclub
19:00
Slim Slem
19:00 - 23:00
Bridgeclub
19:00
Slim Slem
19:00 - 23:00
Bridgeclub
14:00
Klavertje 4
14:00 - 17:30
Bridgeclub
14:00
Klavertje 4
14:00 - 17:30
Bridgeclub
20:00
Cabaret
20:00 - 21:30
Zie 'Te Zien'.
20:00
Fotoclub de Hof
20:00 - 22:00
Fotografie en bewerking
11:00
Yoga Penterman
11:00 - 12:00
Yoga
09:00
Yoga Penterman
09:00 - 10:00
Yoga
14:00
Leerkracht
14:00 - 18:00
Studiecentrum
14:00
Leerkracht
14:00 - 16:00
Studiecentrum
14:00
Leerkracht
14:00 - 18:00
Studiecentrum
14:00
Leerkracht
14:00 - 18:00
Studiecentrum
14:00
Leerkracht
14:00 - 18:00
Studiecentrum
09:00
San Qi Dao
09:00 - 10:00
Taiji Dao en meditatie
20:00
Zwart Wit
20:00 - 22:30
Toneelvereniging
20:00
Kwekweschudders
20:00 - 22:30
Toneelvereniging
19:30
’t Iemenschoer
19:30 - 20:00
Schildercursus  
10:00
Repair Café Delden
10:00 - 13:00