Quilts in november

Quilts in november

De titel klinkt dan misschien als een weerbericht, het is een rectificatie van een item in onze jongstleden nieuwsbrief. Daarin stond vermeld dat de quiltexpositie van Ity’s Kleinvakheukske van 2 t/m 4 oktober is. De liefhebbers moeten helaas nog een maandje langer popelen, het betreft immers vrijdag 2 t/m zondag 4 november. Hier treft u de – niet herziene – nieuwsbrief aan. Wilt u op de hoogte blijven van activiteiten in ons Stadscentrum, dan kunt u zich hier aanmelden voor de nieuwsbrief.

Uw bezoek aan Stadscentrum het Parochiehuis (of het nu is voor zakelijke verhuur, sport- en cultuurbeoefening of theater) is weer ouderwets. Wel gelden nog de basale coronamaatregelen, waarvoor wij op locatie de randvoorwaarden scheppen. Voor (aan)vragen mailt u naar info@sbrdelden.nl. (UPDATE 28 februari)