Puur Sap speelt Bedkwartet

Puur Sap

Al 22 jaar is theatergroep Puur Sap uitermate actief in de regio, dit is het eerste jaar waarop ze ons nederige Stadscentrum heeft uitgekozen voor de uitvoering van het stuk Bedkwartet. Onder leiding van Leanne de Groot en René van de Wateringen is op zaterdag 2 november hoogwaardig spel en een humoristisch verloop gegarandeerd.

In Bedkwartet verbeelden de jonge acteurs hilarische verwikkelingen van vier echtparen op één avond. Het stuk speelt afwisselend in drie slaapkamers die in een enkel decor gevat zijn, waarmee de interne conflicten voor de toeschouwers extra zeggingskracht krijgen. Bedkwartet wordt opgevoerd in de Reggezaal. Kaarten voor de voorstelling bestelt u voor €10,- in de theatershop van het Stadscentrum.

Het COVID-19-virus treft ook uw Stadscentrum. Ons podiumaanbod is opgeschort tot volgend seizoen en sinds 24 maart zijn ook alle activiteiten van derden in ons pand geannuleerd. Wij zijn er voor u op afstand, via deze site óf via info@sbrdelden.nl. (UPDATE 06-04)