Interview Janneke de Bijl

“Janneke heeft gewoon een funny brain,” aldus Sanne Wallis de Vries. In de wereld van Janneke de Bijl is echter niets ‘gewoon’ en vanzelfsprekend. Hoe ze aan dat grappige brein komt legt ze dan ook uit in dit interview: Een kijkje in het hoofd van Janneke de Bijl

Aan de tafel van De Wereld Draait Door gaf de Bijl eerder al uitleg over haar drijfveren en voorbeelden:

Al met al genoeg reden om een kaartje voor de voorstelling van 20 maart aan te schaffen, dat kan hier nog.

Uw bezoek aan Stadscentrum het Parochiehuis (of het nu is voor zakelijke verhuur, sport- en cultuurbeoefening of theater) is weer ouderwets. Wel gelden nog de basale coronamaatregelen, waarvoor wij op locatie de randvoorwaarden scheppen. Voor (aan)vragen mailt u naar info@sbrdelden.nl. (UPDATE 28 februari)